Welcom to

Grand Moments

Rezerwacja

Region Warmia i Mazury

Warmia i Mazury to rejon, gdzie czas płynie spokojnym tempem. To właśnie tutaj można znaleźć wytchnienie od szalonego tempa życia we współczesnym świecie. Każdy, kto choć raz przybędzie do tego niezwykłego miejsca, będzie powracał tu już zawsze.

Nad jeziorami, w głębi puszcz i starych lasów, wśród tajemniczych zabytków przeszłości można przeżywać spotkania z naturą, uprawiać wędrówki piesze, rowerowe, kajakowe, poznawać miejsca i wydarzenia o niecodziennym klimacie, gdyż możliwości spędzenia czasu wolnego są nieograniczone.

Warmia i Mazury to kraina tysięcy jezior, ogromnych kompleksów leśnych i ważnych miejsc historycznych, która przyciąga wielu turystów nie tylko z Polski ale i z zagranicy. Historia tego regionu jest bardzo bogata, po dziś dzień pozostało wiele skarbów i zabytków, które dają nam szeroki pogląd na odmienność kultury i religii, która tu kiedyś panowała. Podczas zwiedzania można napotkać liczne kurhany, grodziska jaćwieskie, krzyżackie zamki, pałace pruskich możnowładców, zabytki techniki, bunkry i fortyfikacje oraz miejsca kultu religijnego różnych epok.

Mamy nadzieję, że skłoniliśmy Państwa do własnych poszukiwań i odkrywania tego niezwykłego regionu, gdyż każdego dnia na odkrywców czeka skarbiec przepięknej przyrody i niezwykłych atrakcji.